درباره علیرضا محمدی

درباره علیرضا محمدی

علیرضا محمدی مربی ارشد مهارت های رفتاری از WHRB و دانش آموخته ی دانشگاه تهران است. او  در آموزش و توسعه مهارت های رفتاری افراد می کوشد

هدف علیرضا محمدی کمک به دیگران برای خلق جهانی بهتر و تعاملی پویاتر در راستای دستیابی به اهداف فردی و تجاری است.  علیرضا محمدی به افراد و سازمان ها کمک می کند  تا چابک تر ظرفیت های بالقوه فردی و تجاری شان را به دستاوردهای بالفعل تبدیل نمایند.

 

علیرضا محمدی به افراد و شرکت های زیادی آموزش داده است. تا به حال بوسیله ایشان صدها کلاس و ده ها سمینا و وبینار برای افراد مستعد و سازمان های توانمند برگزار شده است.

او در زمینه های مختلف همچون مشتری مداری، اصول مذاکره، تیم سازی، رهبری، فروشندگی حرفه ای ده ها برنامه یادگیری در غالب مدیا صوتی و تصویری تهیه نموده است و در اختیار مشتاقان یادگیری قرار داده است.

علیرضا محمدی فارغ التحصیل دانشگاه تهران است و در زمینه های مختلفی برای شرکت کنندگان آزاد و سازمان­ های مختلف در ایران و امارات متحده عربی کلاس برگزار کرده و با آنها همکاری داشته است است. از آنجمله می توان به شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل، بانک دی، بانک خارمیانه و شرکت فومن شیمی اشاره نمود.

او مدرس بین المللی و  مدرس رسمی موسسه Middle Earth HR و عضو هیئت علمی موسسه World HR Board است.